Demet Akalın’ın kızı Hira’dan ilginç tepki! ‘Ne diyeceğimi bilemedim’

Ünlü popçu Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda TV8 ekranlarında Jess Molho ile sunduğu ‘Gel Konuşalım’ programında bayramda çalışmadığını ve kilo verebilmek için operasyon geçirdiğini itiraf etmişti.

Verdiği kilolarla dikkat çeken 52 yaşındaki şarkıcı, sahnelerinde dekolte giyenlere söyledikleri sözlerle gündeme geliyor.

“KARŞI ÇIKTI”

Son zamanlarda sahnedeki dekolte polemikleriyle ilgili konuşan Demet Akalın, konuyla ilgili şunları söyledi: “Hira, bir gün ‘senin arkadaşın niye donla sahneye çıkmış’ dedi. Onu dediğinde gerildim, ne diyeceğimi bilemedim. Moda olduğu için giyildiğini söylediğimde karşı çıktı.”

“MAYO MARKASININ YÜZÜ OLURUM”

12 yıl önce bir mayo markasının yüzü olduğu hatırlatılan Demet Akalın’a ‘Teklif gelse kabul eder misiniz yeniden’ sorusuna şöyle yanıt verdi: “Bence çok güzel olur. Niye olmasın? Bu sezon Okan da bu konuyla ilgili arkamda.”

ZEYTİN DALI UZATTI

Demet Akalın, sanat dünyasından küs olduğu ve barıştığı ünlülerle ilgili konuşurken Seda Sayan itirafı geldi : “Özlediğim insanlar var mı? Var! Kırgınım ama Seda Abla’yı çok özlüyorum.” dedi.

“SOSYAL MEDYADAKİ HALİMİ GÖRMEK İSTEDİ”

Demet Akalın, Tv8 ekranlarında yayınlanan “Gel Konuşalım” programı için Acun Ilıcalı’nın kendisinden şöyle bir isteğinin olduğunu anlattı: “Twitter’da yazdığın gibi konuşacaksın, Instagram’da paylaştıkların gibi yorumlar yapacaksın dedi ve çok güzel bir enerji yakaladık. Dolu dolu bir sezon geçirdik”

“KİLOLARIM BENİ ÇOK MUTSUZ ETTİ”

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yağlarını operasyonla aldırdığını açıklamıştı. Yayında bu konuyla ilgili Akalın şunları söyledi: “Diyet yapmaya çalıştım ve o kiloları veremedim. O kadar mutsuzdum ki. Bu mutsuzluk aileme de yansıdı. Şu an bir mutluluk geldi bana. Kendimi çok iyi hissediyorum.”

“KIZIM ÇALIŞMAMI İSTEMİYOR”

Demet Akalın, kızı Hira’nın kendisinin çalışmasını istemediğini şöyle anlattı: 

Program sürecinde ‘Ne zaman bitecek bu yayınlar’ demeye başladı. Okula benim bırakmamı ve çıkışta da benim almamı istiyor. Hira, çok çalışmamı ve sürekli bir yerlere gitmemi istemiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx