Yeni Malatyaspor’un yeni lideri Hacı Ahmet Yaman oldu

Yeni Malatyaspor’un Harikulâde Seçimli Genel Şurası yapılırken, Hacı Ahmet Yaman lider seçildi.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’’un Harikulâde Seçimli Genel Konseyi Battalgazi Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Özgür Karataş’ın yaptığı genel konseyde Hacı Ahmet Yaman lider seçildi. Yapılan seçimin akabinde kısa bir konuşma yapan yeni Lider Yaman, “İnişli çıkışlı bir seyahati olan kulübümüzün bundan sonraki seyahatinin daima çıkışta olacağına olan inancımız tamdır. Artık bugünden itibaren yeni bir devrin başlanmasına vesile olmak için buradayız” dedi.

‘DEĞİŞİME HİZMET ETMEK İÇİN GELİYORUZ’

Futbolun stadyumlardan, 90 dakikalardan daha büyük olduğunu düşündüklerini belirten Yaman, “Bir değişim başlatmalıyız. Tüzüğümüzde yer aldığı üzere Yeni Malatyaspor’u kalkındırmak, dünya çapında başarılı, saygın, önder, istikrarlı, idari ve mali yapısı kuvvetli, altyapısı güçlü, vilayetimizin spor eğitimine katkı sunmanın yanında vilayetimizdeki spor kültüründen yola çıkarak ahlaki ve toplumsal değişime hizmet etmek için geliyoruz” sözlerini kullandı

Yapılan konuşmaların akabinde Hacı Ahmet Yaman’ın listesi oylamaya sunuldu. Yapılan oylama sonucunda Yaman, kulübün yeni lideri oldu. Hacı Ahmet Yaman’ın idare heyeti listesi ise şu isimlerden oluştu: “Erdal Gündüz, Faruk Günbay, Celal Özkılıç, Ersin İnak, Köksal Abbasoğlu, Muhammet Serhat Şahingil, Ramazan Yeşilova, Ümit Erdoğan, Mehmet Sinan Altıntop, Hüsamettin Özaydınlı, Yusuf Karabulut, Zeynel Abidin Karademir, Fırat Vuran, Nusret Çaylak.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.