Sinüsleri anında boşaltan yöntem

Paylaş

Enflamasyon bize sadece çok fazla acıya değil, aynı zamanda çok fazla rahatsızlığa da neden olur. Günlük basit işlerimiz bile bizim için zor ve burun akıntısı normal nefes almamızı engelliyor.

Paylaş

Çoğu insan antibiyotik kullanır, ancak bunlar yalnızca geçici bir rahatlama sağlar ve hatta semptomları kötüleştirebilir veya birçok yan etkiye neden olabilir. Bu nedenle, sinüziti başarılı bir şekilde iyileştirmek için doğal yöntemler kullanmaya değer.

Paylaş

Elma sirkesinin pek çok faydası vardır çünkü sağlık açısından birçok faydası vardır. Vitamin, mineral ve antioksidan bakımından zengindir.

Paylaş

 Enfeksiyonlarla sorunsuz bir şekilde ilgilenir. Sinüzit söz konusu olduğunda sirke, mukusun ayrılmasına ve hava yollarının temizlenmesine yardımcı olur ve antibakteriyel özellikleri sayesinde enfeksiyondan sorumlu bakterileri yok eder.

Paylaş

Ek olarak, bağışıklığımızı destekleyecek ve daha fazla enfeksiyonu önleyecektir.

MALZEMELER:

Paylaş

MALZEMELER:

– 1/4 su bardağı süzülmemiş elma sirkesi

– 1 yemek kaşığı kırmızı biber

– 1 yemek kaşığı bal

– Tek limon suyu sıkılmış

– 1/2 su bardağı temiz içme suyu

TALİMATLAR:

Paylaş

TALİMATLAR:

Suyu kaynatın ve bir bardağa dökün. Sonra elma sirkesini ilave edip karıştırın. Biraz soğumasını bekleyin, ardından kırmızı biber, limon suyu ve bal ekleyip tekrar karıştırın.

UYGULAMA:

Paylaş

UYGULAMA:

Bu karışımı günde iki kez – sabahları aç karnına kalktığınızda ve akşam yatmadan önce içmelisiniz. Tüm sinüzit semptomları geçene kadar tüketin.

baş ağrısı sinüslernasılboşalır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir