Kaan Taşaner önce kızdı, sonra öpücüklere boğdu!

2020’de meslektaşı Selin Şekerci ile dört yıllık ilişkisini sonlandıran Kaan Taşaner, ünlü şovmen Cem Özer’in eşi Pınar Dura’nın yeğeni Seray Dura ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Oyuncu, “Onları yazan arkadaşların takdiri. Bu ayrıntıya takılma ihtiyacı duymuşlar” diyerek, aralarındaki 17 yaş farkın eleştirilmesini önemsemediğini belirtmişti.

KİLYOS’TA TATİL

Sevgililer, Ağustos 2021’de Bodrum ve Çeşme gibi popüler tatil beldelerini seçen ünlülerin aksine Kilyos’taki bir plajda objektiflere yansımıştı. Sevgilisiyle deniz keyfi sonrası şezlonglarda sohbet eden Taşaner’in hem işleri için İstanbul’da kaldığı hem de tatil beldelerindeki astronomik fiyatlara karşı olduğu için Kilyos’u seçtiği iddia edilmişti.

BEBEK’TE AŞKA GELDİLER

Eylül 2021’de ise Bebek’te bir mekanda otururken görüntülenen yakışıklı oyuncu ve sevgilisi, kahve keyfi yapacağı sırada aşka gelmişti. Kaan Taşaner, omuzuna yatan Duru’ya karşılık vererek, genç sevgilisiyle roamntik anlar yaşamıştı. Taşaner, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına el sallamayı da ihmal etmemişti.

GERGİNLİK SONRASI ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Kaan Taşaner, önceki gün Baltalımanı’nda sevgilisi Seray Dura ile sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı yol kenarında tartışırken görüntülendi. Ünlü oyuncu, ilk önce kızdığı sevgilisini, daha sonra sarılarak öpücüklerle ikna etme çabasına girdi. Bu durum karşısında tepkisiz kaldığı görülen Dura’nın mutsuzluğu yüzüne yansıdı.

BANKTA UZLAŞTILAR

Kısa bir yürüyüşün ardından Boğaz manzaralı bir bankta oturan Taşaner ve Dura, yaşanan tartışmanın değerlendirmesini yaptı. Sevgilisine yakın ilgide bulunan Kaan Taşaner, yarın saat süren konuşmanın ardından Dura’nın günlünü almayı başardı.

Nedeni merak konusu olan tartışmadan sonra bir süre sahilde el ele yürüyüş yapan Seray Dura ile sevgilisi Kaan Taşaner, daha sonra evlerinin yolunu tuttu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.