Esra Ezmeci’ye İğrenç Bağımlılık İtirafı! Bakın Günde 20 Kere Ne Yapıyor? “Haydar Dümen Bile Yarar Etmez”

Son devirlerin en çok takip edilen psikologları ortasında yer alan Esra Ezmeci, Karşı Karşıya programı ile gündemden düşmezken, toplumsal medya hesabından da şok eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Münasebetlerde sorun yaşayanlara teknikler veren Esra Ezmeci, Haydar Dümen olarak anılıyor. Cinsellik üzerine soru ve yardım bildirileri alan Ezmeci’ye bu kadar da olmaz dedirten bir itiraf geldi. Bir takipçisi tarafından gönderilen bildiri toplumsal medyanın lisanına düştü. Bakın neler ifşa etti?

ESRA EZMECİ YENİDEN ŞAŞIRTMADI

Kitapları ile alakalar üzerine metotlar veren Esra Ezmeci’nin bilinen sistemleri ortasında en çok tuzlama ve çapalama metotları yer alıyor. Cinsellik için çapalama prosedürünü öneren Ezmeci, ilgi içinse tuzlama usulünün işe yaradığını sav ediyor.


Her paylaşımı toplumsal medyanın lisanına düşen Esra Ezmeci, kendisine yöneltilen değişik soruları yanıtlayarak takipçilerine yardımcı olmaya çalışıyor. En son bir takipçisinin gönderdiği bir iletisi yayınlayan Esra Ezmeci, yeniden kendinden kelam ettirdi.

“GÜNDE 20 SEFER… YARDIM EDİN!”

Bir bayan takipçisi cinsel hayatına yönelik bir paylaşım yaparak şu notları düştü:

“Lütfen yanıt verin. Günde 20 kere cinsel bağ yaşıyorum lakin tatmin olamıyorum”

Bu soru üzerine şoke olan Esra Ezmeci kendisine gelen o enteresan soru karşısında, “Bu bir cinsel bağımlılık olabilir. Bununla ilgili ruhsal dayanak alabilirsiniz. Bağımlılığın en değerli tedavisi mahrumiyettir”

İŞTE ESRA EZMECİ’YE GELEN O ENTERESAN MESAJ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.