Epic Games, 63 TL’lik iki oyunu geçici süreyle ücretsiz yaptı

Epic Games Store ücretsiz oyun serüvenine hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta normal fiyatı 50 TL olan Amnesia: Rebirth ile 39 TL’lik Riverbond oyunlarını 1 hafta bedava veren platform; bu hafta 38 TL değerindeki Just Die Already ve 25 TL değerindeki Paradigm oyunlarını ücretsiz yaptı.

Epic Games tarafından verilen ücretsiz oyunları yüklemek için bir Epic hesabına sahip olmalısınız. Ardından Epic Launcher’ı da bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Yükledikten sonra oyunları 1 hafta içinde kitaplığınıza eklemeniz yeterli. Buradan silmediğiniz müddetçe (kampanya süresi dolduktan sonra bile) ücretsiz yükleyebilirsiniz.

800 TL değerindeki FIFA22 ücretsiz oluyor!

Epic Games, iki tane ücretsiz oyun veriyor

Just Die Already

DoubleMoose tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayınlanan Just Die Already, Epic Games’te ilk çıkışını 20 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirdi. “Goat Simulator’ın tasarımcıları tarafından yaratılan, yaşlı insanların olduğu, kaos dolu bir sandbox oyunudur” cümleleriyle özetlenen açık dünya oyunu, komedi türünde.

Oyunun öne çıkan özellikleri:

Morukları ölümüne çarpıştır ve layığını bulmalarını bekle! Bu yeni ve ücretsiz Oyuncuya Karşı Oyuncu güncellemesi ile eski dostlarınla kapış.4 yeni arenada oyna, oyun modlarını özelleştir ve rakibinin kolunu ve bacağını kopart.Tek başına veya çevrimiçi çok oyunculu modda en fazla 4 oyuncuyla oyna. Onlarla birlikte görevleri tamamla veya kaos yaratıp arkadaşlarının uzuvlarını kes!

28 Nisan ile 5 Mayıs arasında geçerli olmak üzere Just Die Already oyununu Epic Games Store’dan ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilenİşletim sistemiWindows 10Windows 10İşlemciIntel Core i5 3470 @ 2.9 GHz
AMD-FX-6300Intel Core i5 9400f @ 2.9 GHz
AMD-FX-6300Bellek8 GB RAM8 GB RAMDepolama2.5 GB2.5 GBDirectXDirectX 11DirectX 11Ekran kartıNVIDIA GeForce 750 Ti
AMD Radeon R7 260XNVIDIA GeForce 760
AMD Radeon R9 270X

Paradigm

Janerka Productions tarafından geliştirilen ve yayınlanan tek oyunculu Paradigm de, Epic Games tarafından verilen ücretsiz oyunlar arasında. Doğu Avrupa ülkesi Krusz’da geçen doğaüstü bir macera oyunu olduğu belirtilen Paradigm’de bir mutant karakter Paradigma olarak oynuyorsunuz.

epic games ücretsiz oyun

Oyunun konusu Epic Games’te şöyle açıklanıyor:

“Paradigma’nın büyüme sürecinde bir şeyler ters gitti ve korkunç bir şekilde mutasyona uğradı. DUPA, itibarlarını kurtarmak için, korkunç bebeği yakındaki Neo-Sovyet sonrası terk edilmiş bir kasabaya bırakarak kendi başının çaresine bakmaya zorladı.”

28 Nisan ile 5 Mayıs arasında geçerli olmak üzere Paradigm oyununu Epic Games Store’dan ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilenİşletim sistemiWindows VistaWindows 7/10İşlemci2 GHz (Dual Core)Intel Core i5Bellek2 GB RAM4 GB RAMDepolama5 GB5 GBDirectXDirectX 11DirectX 11Ekran kartı512 MB RAM ile OpenGL 2.0 uyumlu bir GPU1 GB ekran kartı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.