CHP’li belediye liderinden AK Parti’ye 21’inci yıl ziyareti: ‘Siyasi nezaket’

ANKARA – AK Parti, 14 Ağustos’ta 21’inci yaşına girdi. CHP’li Tekirdağ’a bağlı Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul, AK Parti’nin 21’inci yaşı için AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı’nın toplumsal medya hesabından ziyarete ait yapılan paylaşımda, “Partimizin 21. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle İlçe Başkanlığımıza ziyarete gelen Sn. Belediye Lideri Ulaş Yurdakul ve Lider yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz” denildi.

‘SİYASET FARKLI ŞEY, İNSANİ BAĞLAR FARKLI ŞEY’

AK Parti’nin 21’inci yılı nedeniyle AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edip, ‘hayırlı olsun dileklerini sunduklarını’ belirten CHP’li Ulaş Yurdakul, “21. Yılı olduğu için iyi olsun diye siyasi nezaket ziyaretinde bulunduk” dedi.

Facebook’tan bir kişinin bu ziyarete ait ‘olumsuz bir yorum yaptığını lakin bunun kıymetli olmadığını’, ziyarete ait reaksiyon almadığını söyleyen Yurdakul, “Ben Millet İttifakı’nın adayı olarak seçildim. Cumhuriyet Halk Partisi üyesiyim. Seçim bitti. Şu an AK Parti merkezi hükümeti temsil ediyor. Biz lokal idaresi. Birlikte Malkara için çalışacağız. Sonuçta siyaset bugün var yarın yok. Biz küçük bir ilçede yaşıyoruz. Her gün yüz yüze bakıyoruz. Hepimizin diyalogları da düzgün. Siyaset başka şey, insani bağlar başka şey” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.