Bradley Cooper ile Hillary Clinton’ın eski danışmanı Huma Abedin aşk mı yaşıyor?

ABD’nin eski Dışişleri Bakanı ve Demokrat Partinin 2016 başkanlık seçimlerindeki adayı Hillary Clinton’ın danışmanlarından Huma Abedin, geçtiğimiz sene bir senatör tarafından cinsel istismara uğradığını söylemişti. İngiliz Guardian gazetesinin haberine göre Abedin, yaşadıklarını ‘Both/And: A Life in Many Worlds’ adlı yeni kitabında ayrıntılı şekilde yazmıştı.

EVİNE DAVET ETTİ

Abedin, adını açıklamadığı politikacının, 2000’lerin ortalarında Washington’da bir akşam yemeğinden sonra kendisini kahve içmeye evine davet ettiğini ve koltukta üzerine atladığını öne sürmüştü.

Abedin, kendisini öpmeye çalışan senatörü reddettiğini ve evden kaçtığını yazmış; ancak senatörün kim ya da hangi partiden olduğunu açıklamamıştı.

“ŞOKE OLDUM”

Kitabı yayımlanmadan önce okuyan Guardian muhabiri Martin Pengelly, Abedin’in şunları yazdığını aktarmıştı:

Sağıma çöktü, sol kolunu omzuma doladı ve beni öptü. Beni kanepede geriye itti. O kadar şoke oldum ki, onu ittim. Tek istediğim son 10 saniyenin silinmesiydi. Sonra sadece 20’li yaşlardaki versiyonumun aklına gelebilecek bir şey söyledim: ‘Çok üzgünüm.’ Ve mümkün olduğunca soğukkanlı görünmeye çalışarak dışarı çıktım.

Huma Abedin, birkaç gün sonra Kongre binasında senatöre rastladığını ve onun özür dileyerek hâlâ arkadaş olup olmadıklarını sorduğunu ve kendisini ‘yanlış anladığını’ da anlatmıştı.

ESKİ EŞİNE ÖFKE DUYUYOR

Abedin kitapta ayrıca, kariyeri seks skandalları nedeniyle biten, 2017’de boşandığı eski eşi ve eski Demokrat Kongre üyesi Anthony Weiner’a duyduğu öfkeyi de yazmıştı.

“ÇÖPÇATANLIK YAPTI”

Tüm bunların ardından Page Six’te yer alan habere göre; Hillary Clinton’ın en büyük yardımcısı ve gözden düşmüş politikacı Anthony Weiner’in eski eşi Huma Abedin, birkaç aydır Bradley Cooper ile aşk yaşıyor.

Çift, her ikisiyle de yakın arkadaş olan Vogue editörü Anna Wintour aracılığıyla tanıştı. İkili hakkında konuşan bir kaynak, “Anna kesinlikle çöpçatanlık yaptı. Bradley ile yakın arkadaşlar ve Huma’yı çok seviyor” dedi.

“BİRBİRLERİ İÇİN MÜKEMMELLER”

Hollywood’dan ismini paylaşmayan bir başka kaynak ise, “Bradley birkaç aydır Huma ile birlikte, ve bu konuda sessiz kalıyorlar. Bradley, Dianna Agron’dan ayrıldı ve Huma ile ilişkileri başladı” diye konuştu.

Abedin’in birkaç arkadaşına ‘yeni bir erkek arkadaşı olduğunu, ama gizemli adamın kim olduğunu söylemediğini’ de belirten kaynak, sözlerine şöyle devam etti:

Birbirleri için mükemmeller. İkisi de güç, politika ve insan ilişkileriyle ilgileniyor.

KAMERALARA POZ VERDİ

Ayrıca ikilin Met Gala’ya da birlikte geldiği, ancak kırmızı halıya çıkmadan birbirlerinden uzaklaştıkları söylendi. Galada çekilen fotoğraflar, 46 yaşındaki Abedin’in sarı bir elbise içinde kameralara poz verdiğini ve 47 yaşındaki Cooper’ın arka tarafta mesafesini koruduğunu gösteriyor.

HUMA ABEDIN KİMDİR?

Huma Abedin, ABD’de 2016’da yapılan başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti’nin adayı olan Hillary Clinton’ın en çok güvendiği isimlerdendi. Abedin, kendisi için ‘ikinci kızım’ diyen Clinton’ın seçim kampanyasında önemli rol oynamıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.